תורמים לביטחון

עקב המצב הקשה בארץ הקודש, למרבה הצער, נרצחו למעלה מ-1200 בני אדם הי"ד, בהם שוטרים וחיילים, ולמעלה מ-3000 בני אדם נפצעו ממחבלי חמאס המתועבים שפתחו בפיגוע מתואם בבוקר החג המשמח של שמחת תורה.

המחבלים הארורים הסתננו עם מצנחי רחיפה וג'יפים, פרצו את גדר המערכת ב-27 נקודות ותקפו באכזריות בל תתואר יישובים יהודיים סמוכים לגדר, כאשר בנוסף חטפו כ-200 תושבים לרצועת עזה, בהם נשים, קשישים וילדים צעירים, שנלקחו באכזריות על אופנועים ליעד הגיהנום ב עַזָה. בינתיים מתקיימות חדירות מתמשכות של מחבלים מאזורים מפורצים שצה"ל מנסה למנוע בכל מחיר, לצד מאמצים הרואיים של יחידות קרביות המנסות להגן על ההתנחלויות תוך סיכון גדול לעצמן.

עד כה נורו יותר מ-10,000 טילים ורקטות לעבר יישובי ישראל, שגרמו למספר רב של פגיעה ישירה ונפגעים.

במקביל, עולה המתיחות בגזרה הצפונית מול חיזבאללה בדרום לבנון.

הקבינט הביטחוני הזהיר בעבר מפני תרחיש מערכה רב-זירתית שעלולה לכלול בו זמנית את עזה, לבנון, סוריה, איראן, והגרוע מכל, התקפות בתוך ישראל מצד תושבים ערבים, שרבים מהם גרים בערים מעורבות עם יהודים (לעיתים דלת ליד דלת), כמו בעיר לוד, כמו גם ערים נוספות כמו רמלה, יפו ועוד.

הפקת לקחים מהעבר, במיוחד במהלך אירועי שומר החומות הימים ובעיקר בעירנו לוד, בה הייתה אלימות ערבית קיצונית שגרמה למותם של 2 יהודים ורבים אחרים שנפצעו קשה, עם הכרזה מיידית של עוצר בעיר (צעד שלא נראה מאז תקופת המנדט הבריטי) כדי להשיג שליטה על המצב הקשה.

אפילו שכונת חב"ד טעמה את מרירות הטרור כאשר שלושה בקבוקי תבערה הושלכו לבתי התושבים, ונמנעו בנס מנפגעים.

אנו פונים אליך ומבקשים את עזרתך, "אחינו כל בית ישראל בצרה", אנו נדרשים להקים יחידת הגנה קהילתית (חמ"ל פיקוד) שתוכל להגיב עם חמושים מהקהילה במקרה של חדירת מחבלים או התפרצויות אלימות. על מנת להיות ערוכים, עלינו לצייד את החמ"ל בציוד מגן כדי להמשיך לשמור על השליטה בשטח בשעת חירום ולהיערך להרס תשתיות שעלול להשפיע על החשמל והאינטרנט לתקופה ממושכת.

ויה"ר שנתבשר בשורות טובות ולניצחון מוחץ של עם ישראל על אויביו אכי"ר